Короткі привітання на весілля своїми словами

Дорогі молоді! Раз вдалося дістатися до загсу і стати законним подружжям – значить вдасться стати і батьками. Бажаємо вам не зволікати з цією важливою справою, а швидше зайнятися збільшенням чисельності населення в нашій країні!

Сьогоднішній день пов’язав ваші долі, але узи шлюбу потрібно зміцнювати щодня своїми почуттями. Бажаю, щоб вам це вдалося, і ваші, натхненні любов’ю, зв’язки стали дуже міцними.

Серцево з днем весілля вас вітаєм! Бажаємо в побуті — яскравих фарб, на відпочинку — море ніжності й сонце пристрасті, а в ліжку бажаємо не згоріти від вогню і не згаснути від головного болю!

Вітаємо вступають на шлях сімейному житті молодят! Бажаємо, щоб життя у вас була, немов медовий місяць – такої ж романтичної, яскравою і повної взаємної любові!

Ви уклали шлюбний союз, а значить, зробили крок у життя повне важливих подій. Ви об’єдналися, щоб прожити ці події спільно, нехай всі вони будуть приємними, а в спірних моментах завжди приходить на виручку компроміс.

Сьогодні розпустилася бутон вашої родини, бажаємо, щоб квітка з нього притягував погляд красою ваших відносин і пахнув ароматом любові, а плодами його стали прекрасні здорові діти.

Хлопці, шикарний свято — насилу розумію, чия весілля, і хто на кому одружується! Вітаю вас і бажаю гармонії та порозуміння у спільній життя!

Вітаю, сьогодні у вашому житті самий урочистий день і сама незабутня ніч, адже за цю ніч треба встигнути перерахувати гроші, розпакувати всі подарунки, ну а потім як вийде…

Бажаю щоб у вашому спільному житті все було, як сьогодні: столи гнулися від розкішних страв, до обіду завжди була випивка, в будинку було багато гостей, дружина була усміхненою і прекрасною, а чоловік поступливим і захопленим! Гірко!

Ваша тендітна човник любові сьогодні стала великою сімейної яхтою, в якій легше плисти по життю, але вона дуже простора для двох, і вам про це варто подумати.

З днем весілля вас! Бажаємо використовувати качалки і сковорідки тільки за прямим призначенням, а наручники — тільки в секретності і не за прямим призначенням!

Сторінки: 1 2 3 4 5