Красиво зробити комплімент дівчині українською мовою

Ми підготували для вас багато варіацій найкращих компліментів дівчині українською мовою. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Ти казкова королева!

Цей стиль одягу так чітко (чудово, добре) підкреслює твою фігуру.

Я захоплююся тобою, ти дуже талановита і артистична.

Ти сама чарівність! Твої очі, усмішка, солодкі поцілунки змушують моє серце частіше битися. Ти, немов казкова фея, ти гідна захоплення!

У тебе немає вад і навіть те, що ти вважаєш недоліками – гідності в очах інших людей!

Навіть коли ти сумуєш, пам’ятай, що ти прекрасна, і весь світ належить тобі.

Твій образ змушує цвісти квіти, птахи від нього співають, а час ніби зупиняється!

Таке відчуття, що в твоїх милих руках зосереджена доброта: від твоїх дотиків стає тепло і затишно.

Ти прекрасніше найкрасивішого квітки, ти мій світло у віконці, моя мрія. Я захоплююся тобою кожну хвилину. Твоя посмішка, твої ніжні очі, твій дзвінкий сміх чарують мене. Все мені подобається в тобі. Я люблю тебе, і моя любов безмежна. Нехай кожен день приносить тобі радість, нехай всі мрії твої неодмінно збудуться. Бажаю бути тобі завжди такою ніжною, милою, красивою, життєрадісною. Нехай добрий ангел береже тебе від бід і зла, нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом для тебе.

Доля подарувала мені дівчину, про яку можна тільки мріяти. Красива, добра, ніжна, мила, і найкраща на всій планеті. Тільки ти даруєш мені миті радості і щастя, тільки з тобою я відчуваю себе затишно і впевнено. Твій ангельський характер, твоя добра душа, твоя краса просто чарують мене. Я хочу все життя бути тільки з тобою, моя улюблена. Ти моя друга і найголовніша половинка, моє серце належить тільки тобі. Ти гідна восхищенья, моє сонечко. Я все зроблю, щоб ти була найщасливішою.

Рахат-лукум мого серця! Твої губи подібні чудовому шербету, а очі – блискучим льодяникам … Твій голос ніжний, як повітряний зефір, а сміх солодкий, як патока. І я не втомлююся дякувати небеса за дві речі: за те, що ти є і за те, що я не діабетик!

Твої очі настільки виразні і красиві, що у мене немає сил, відірвати свій погляд від них.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7