Зробити комплімент дівчині своїми словами, у прозі

Ми підготували для вас багато варіацій кращих компліментів дівчині простими словами. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Ти – людина з великої літери – це «раз», ти – еталон краси і всередині, і зовні – це «два», ти – справжній талант і автор всього прекрасного – це «три». Просто знай це.

У мене завжди завмирає дихання при вигляді тебе.

Ти манішь мене як магніт. Я не можу жити без тебе.

Як чудово, що на світі є такі люди, як ти – сонячні, усміхнені, добрі, щирі, готові допомогти і підтримати в будь-яку хвилину. Побільше б таких людей!

Мені жодного разу не зустрічалася жінка, яка була б настільки турботлива як ти.

Ти не класна, ти – бездоганна!

Ти світло мого життя.

Мила, ти дуже схожа на свою прекрасну маму.

Дівчина, у вас така досконала зовнішність, що від неї виходить світло як від ікони.

Навіть найбільший і глибокий океан не зрівнятися з величиною твоєї краси!

Ти найкрасивіший квітка на всій планеті.

Твоя краса змушує відчувати мене на вершині світу!

Бачила ти сонечко – з його м’якими променями, зігріваючими землю? А зірки в імлі нічній? Їх блиск заворожує. А квіти? Вони такі прекрасні своєю досконалістю! Так ось, і сонце, і зірки, і квіти – не зрівняються з твоїм зачаруванням.

Твої руки ніжніше шовку, ти знала?

Ти стоїш мільйонів компліментів, і мені хочеться говорити їх тобі все своє життя, наскільки ти прекрасна і чудова.

Любов прикрашає наше життя, робить її повноцінною. Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб. Ти повністю змінила моє життя в кращу сторону. Тепер усі думки тільки про тебе, моя хороша. Я насолоджуюся твоїм присутністю кожну хвилину. Люблю тебе, і свої почуття обіцяю пронести через все життя. Ти найдорожче, що є в моєму житті.

Стародавні часи позаду, але на Землі залишилася одна богиня – богиня краси, ніжності, доброти, таланту, чарівності, великодушності, гармонії, натхнення, радості – це ти. Ти просто неймовірна дівчина, немов дзвінкий струмочок, з якого хочеться напитися водиці, немов гордий птах, що вабить в дали щастя і блаженства.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6