Поздоровлення в прозі з хрещенням – доньки, дівчинки

Ви сьогодні хрестили свою чарівну дочку. Дотримання старовинного обряду виявилося справді важливим для принцеси, адже вона знайшла Божу допомогу і ангела-хранителя. Хрестини подарували шанс для того, щоб вести дівчинку з самого початку по правильному життєвому шляху. Тепер смуток і тривоги не можуть бути справжніми погрозами. Будьте впевнені в тому, що прекрасна донечка обов’язково знайде щастя і душевний спокій, зможе вирости доброю і ніжною, милою. Хочу побажати краси і ніжності вашому маляті, адже вона заслуговує бути саме такою. Нехай життя складається так, як це спочатку задумано, а будь-які перешкоди обходять стороною. Щиро вітаю з хрестинами, цим великим і справді важливим таїнством. Вірю в те, що саме сьогодні ваша родина отримала додаткову силу і тепер зможе стати найщасливішою в нашому світі.

Дорогі батьки, я вітаю вас з хрестинами прекрасної дівчинки. Це таїнство дозволило знайти додаткову віру, величезні сили і знання того, що майбутнє обов’язково буде складатися на всі 100%. Хочу побажати істинного і безмірного щастя. Нехай кожен день обов’язково чимось порадує, дозволить відкрити нові грані життя і зрозуміти, що ж являє собою справжнє щастя. Прийміть мої щирі вітання з таким великим днем, як сьогоднішній. Вірю в те, що життя у дівчинки обов’язково все складеться на 100%. Нехай кожна сторінка долі виявляється справді гідною уваги. Бажаю легкості і умиротворення, цікавих і пам’ятних моментів. Життя може порадувати дивовижними досягненнями, які можуть виявитися гідними уваги. Ваша донечка обов’язково буде самою щасливою.

Сьогодні – день хрестин вашої доньки. Хочу побажати здійснення мрій і самого кращого в житті. Нехай донечку супроводжують турбота і увага, любов і ніжність. Вірю в те, що вона обов’язково знайде собі багато хороших і вірних друзів, підтримку в житті, зможе знайти щастя. Бажаю цілеспрямованості і сил для того, щоб активно просуватися по обраному шляху. Нехай тільки краси і яскраві грані життя відкриваються, адже це обов’язково стане основою досягнення поставлених цілей і реалізації мрій. Дорогі батьки, я бажаю вам виховати гідну жінку, яка зможе знайти справжнє жіноче щастя і створити міцну сім’ю. Нехай все буде складатися на 100%. Я вірю в те, що у вас буде міцна сім’я, а потім ваша дочка знайде своє жіноче щастя. Вітаю з хрестинами та наданням захисту Господа для чудової дівчинки. З особливим святом, світлим і незабутнім!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7