Зробити комплімент чоловіку українською мовою, у прозі

Ми підготували для вас багато варіацій щирих компліментів чоловіку українською. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Твої руки тягнуть мене як магніт!

Ти такий дорогий мені. Ти так потрібен мені. Ти життєво необхідний.

Для тебе є щось неможливе, чого не зможеш зробити? Твої руки золоті.

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

У мене ні до кого не було таких почуттів і такої любові. Ти – майже ідеал. Чому майже? Тому що так, у тебе є недоліки, але вони є продовженням твоїх достоїнств. У будь-якому випадку – ти кращий !.

Не уявляю, як тобі вдається проробляти таку складну роботу, ти велика розумниця.

Зазвичай ангелами називають дівчат. Але ти чоловік-ангел, під крилом якого хочеться сховатися від усіх!

Твій сміх особливий. Ще ти так заразливо смієшся.

У тебе відмінний смак!

Самий уважний, доброзичливий і чарівний!

Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різносторонній, цілеспрямований і рішучий, чарівний і чарівний. В твоїх очах горить іскра запалу, в твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти хороший собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

Раніше мені здавалося, що тільки в фільмах показують найкращих чоловіків. Тепер я знаю тебе і розумію як сильно помилялася. Найкращі живуть поруч з нами.

Завдяки тобі, коханий, в моїй душі в будь-який час міста завжди присутній весна. Тому я можу не думати про погану погоду або холодному вітрі, адже твоя любов мене завжди зігріє і подарує перші проліски.

Дорогий, ти причина моєї неуважності, з тобою я постійно щось втрачаю. В твоїх міцних обіймах я втрачаю почуття реальності, під твоїм палким поглядом – розсудливість, а від твоїх палких поцілунків я просто втрачаю контроль над своїми почуттями та емоціями.

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

Як боялася я помилитися … не вистачало духу повірити, що цей пильний погляд – не моя фантазія … стільки думок промайнуло в моїй голові: немає, така як я … навіщо йому, йому потрібна зовсім інша, немає не я … Я повинна забути, не думати … А як же той погляд? Ні, мені здалося … Ти – чоловік, про якого я мріяла, мріяла … Невже це можливо?

Сторінки: 1 2 3 4 5 6