Зробити комплімент чоловіку українською мовою, у прозі

Ми підготували для вас багато варіацій щирих компліментів чоловіку українською. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Твої руки тягнуть мене як магніт!

Ти такий дорогий мені. Ти так потрібен мені. Ти життєво необхідний.

Для тебе є щось неможливе, чого не зможеш зробити? Твої руки золоті.

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

У мене ні до кого не було таких почуттів і такої любові. Ти — майже ідеал. Чому майже? Тому що так, у тебе є недоліки, але вони є продовженням твоїх достоїнств. У будь-якому випадку — ти кращий !.

Не уявляю, як тобі вдається проробляти таку складну роботу, ти велика розумниця.

Зазвичай ангелами називають дівчат. Але ти чоловік-ангел, під крилом якого хочеться сховатися від усіх!

Твій сміх особливий. Ще ти так заразливо смієшся.

У тебе відмінний смак!

Самий уважний, доброзичливий і чарівний!

Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різносторонній, цілеспрямований і рішучий, чарівний і чарівний. В твоїх очах горить іскра запалу, в твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти хороший собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

Раніше мені здавалося, що тільки в фільмах показують найкращих чоловіків. Тепер я знаю тебе і розумію як сильно помилялася. Найкращі живуть поруч з нами.

Завдяки тобі, коханий, в моїй душі в будь-який час міста завжди присутній весна. Тому я можу не думати про погану погоду або холодному вітрі, адже твоя любов мене завжди зігріє і подарує перші проліски.

Дорогий, ти причина моєї неуважності, з тобою я постійно щось втрачаю. В твоїх міцних обіймах я втрачаю почуття реальності, під твоїм палким поглядом — розсудливість, а від твоїх палких поцілунків я просто втрачаю контроль над своїми почуттями та емоціями.

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

Як боялася я помилитися … не вистачало духу повірити, що цей пильний погляд — не моя фантазія … стільки думок промайнуло в моїй голові: немає, така як я … навіщо йому, йому потрібна зовсім інша, немає не я … Я повинна забути, не думати … А як же той погляд? Ні, мені здалося … Ти — чоловік, про якого я мріяла, мріяла … Невже це можливо?

Я ніколи не зустрічала таких приголомшливих чоловіків, як ти!

Всі твої зовнішні риси і внутрішні якості — всі вони сплелися в ідеальному поєднанні.

Ти ласкавий і ніжний. Плюшевий, немов мишка. Приємний, як солодка цукерка.

Все в тобі добре: і тіло, і риси обличчя, і розум.

Зробити комплімент чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку до сліз

Скажу тобі прямо: ти — цікавий, розумний, добрий, сміливий, важливий і відважний хлопець, я думаю, тобі підкориться будь-яка вершина, я знаю — перед тобою відкриється будь-які двері, тому що ти сильний, в собі впевнений, цілеспрямований, наполегливий, хоробрий і просто чарівний.

Я впевнена, що з твоїм творчим розумом тобі вийде придумати кращу ідею, краще рішення, ніж ти вже робив до цього.

У тебе є талант, який дозволяє найбільш нецікаве заняття перетворити в захоплюючий захід.

Геракл або Аполлон, Сталлоне або Вілліс, будь принц або маркіз не зрівняється з тобою. Ти такий один на білому світі — відважний, розумний, сміливий, добрий, справедливий, впевнений, красивий, веселий, важливий, цікавий, чарівний, завзятий і весь собою хороший!

Ти з легкістю справляєшся з непосильними завданнями, що вражають здібності.

Твої посмішка, очі, тихий голос є єдиною причиною того, чому я посміхаюся, коли плачу і щаслива коли мені сумно.

Твоє мужність мати власні переконання і відстоювати їх, просто гідна захоплення. Відразу видно перед тобою людина слова.

Після зустрічі з тобою я заряджаюсь енергією і позитивом на цілий день.

Ти ідеальний! Що ж, мені доведеться навчити тебе поганому!

З тобою не засумуєш!

Хочу пригорнутися до тебе і чути биття серця, відчувати тепло твоїх рук.

Я з радістю підкоряюся твоєму верховенства, тому що не відчуваю себе приниженою. Воно спонукає мене намагатися бути кращою дружиною для такого чоловіка.

Ти любиш тварин?! Насправді трохи хлопців добре ставляться до тварин, напевно, ти дуже добра і чуйна людина …

Ти — мій медовий пряник, який я обожнюю і не можу насититися)

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є — мій улюблений, єдиний і бажаний. Коли ти поруч зі мною, все негоди зникають, як дим, будь-яка дощова погода здається найпрекраснішою. Ти найкрасивіший, найсильніший, і найрідніша мій чоловік. Я люблю тебе щирою, чистою любов’ю, і хочу завжди бути тільки з тобою, мій бажаний. Хвилини, проведені з тобою, для мене нагорода. Твоя посмішка, твої пристрасні поцілунки, просто зачаровують мене. Я тебе просто обожнюю.

Твій поцілунок з ранку рятує мене від смутку цілий день.

Як завжди, ти затьмарив всіх інших.

З тобою і за тобою — хоч на край світу.

Ти не боїшся звалювати на свої міцні плечі величезний тягар відповідальності. Саме тому ти завжди будеш найкращим чоловіком на всьому білому світі.

І це назавжди залишиться зі мною

Компліменти чоловіку своїми словами

Компліменти чоловіку до сліз

Мій довгоочікуваний принц з казки, мій найулюбленіший, єдиний і бажаний, мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе. Ти ніжний, добрий і уважний. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я люблю тебе, і не соромлюся першою зізнатися в своїх почуттях. Будь завжди таким красивим, сильним, ніжним. Нехай тобі у всьому, завжди щастить, хай удача супроводжує тебе на кожному кроці, нехай мрія завжди збувається, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Мені стало набагато легше і впевненіше працюватиметься, це все завдяки вам!

Твоя зачіска — просто супер!

Твоя посмішка допомагає забути про всі проблеми.

Ти завжди можеш контролювати свої емоції і вчинки. Це викликає моє захоплення.

Твої інтелектуальні здібності просто вражають.

Ти даєш більшу моє бажання. Ти мій.

Тільки такий професіонал, як ти, може проявити неймовірну креативність і виконати складне завдання, вирішення якої знайти практично неможливо.

Я дорожу твоєю думкою і ціную його, так як ти завжди знаходиш правильне рішення з будь-якої ситуації.

Скільки не пишу тобі повідомлень, а мені все мало. Як думаєш, це нормально? Вибач, просто сумую дуже. І чекати твого повернення немає сил.

Ти такий принциповий, чесний і справедливий на роботі. Це заслуговує на повагу.

Своїм прикладом ти спонукуєш всіх до самовдосконалення. Ти доводиш іншим, що ідеал може стати ще краще.

Кожен на цій землі шукає опору, надійну людину, свою другу половину. У своєму житті я зустрічала не багато чоловіків, проте мені не слід далі продовжувати пошуки, адже я вже знайшла свій ідеал, і їм є ти. Ти — мій чоловік у всіх сенсах цього слова, і я тебе люблю кожною клітинкою. Моя душа назавжди належить тільки тобі одному!

Ти унікальний. Ти яскравий у всьому. У тебе незвичайна чоловіча краса.

Твої очі — два яскравих променя в цьому темному метушливому світі.

Навіть якщо це проти всіх правил, які я знаю, але нічого не можу вдіяти з собою. Побачивши тебе, з кожним разом все більше і більше закохуюся.

Я люблю тебе не за те, хто ти, а за те, хто я поруч з тобою

Твої обійми найтепліші.

Милий, знаєш, кажуть, що у кожної людини, є свій Ангел. Але ніхто не може бачити його. А я рада, бо я можу бачити його кожен день. Адже мій Ангел — це ти!

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Компліменти чоловіку у прозі

Компліменти чоловіку своїми словами

Коли ти мене поцілував, я думала, що збожеволію. Ти приголомшливий.

Ти найдорожче, що є у мене в житті. Я вдячна долі, що вона зробила мені такий королівський подарунок. Ти найкращий хлопець на землі, і гідний тільки захоплення. Моя любов до тебе стає з кожним днем ​​все сильніше. Твій характер, твоя манера, твоя краса завжди чарують мене. Милий, я люблю тебе і хочу, щоб завжди ми були разом. Ти для мене, як ковток повітря, ти все, що в житті є у мене. Бажаю тобі всього самого найкращого, нехай моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Пишу від великої любові. Сумую, як маленька дівчинка. Приїжджай!

Я точно впевнена в тому, що з тобою ніякі проблеми і неприємності мені будуть просто не страшні. Тільки поруч з тобою моє серце починає стукати набагато частіше, а часом навіть здається, що все навколо перестає існувати, крім такого привабливого виру твоїх найкрасивіших очей

Ти такий розсудливий, завжди даєш потрібні і правильні поради.

Ти неперевершений!

Я щаслива, знаючи, що ти поруч зі мною. І кожну хвилину я думаю про тебе, адже ти краще, що є у мене.

Улюблений, як мені хочеться зараз притиснутися до твого плеча, і забути про все на світі. Ти такий добрий, милий, уважний і ніжний. Ти гарний, як Бог. Ти окрилює мене своєю любов’ю. Кожна хвилина, проведена разом — це свято. І мені так хочеться, щоб моє життя завжди була святом. Люблю тебе більше всіх на світі, і так сподіваюся на взаємність. Я обіцяю зробити все, щоб ти був найщасливішим. Нехай збуваються всі твої мрії, нехай удача ходить за тобою, як тінь.

Ми проживемо з тобою довге щасливе життя і кожне її мить будемо насолоджуватися один одним.

До зустрічі з тобою у мене не було ідеалів серед чоловіків, але тепер той єдиний з’явився)

Твою статуру — це те, що постійно тримає мене в заціпенінні. Не можу відвести від нього свій погляд.

Ти вмієш бути таким ввічливим!

Я захоплююся твоїм талантом навіть звичайні істини піднести якось по-новому, по-особливому.

Коли на вулиці йде дощ або сніг, коли холод огортає все кругом, мені не страшно. Поруч з тобою мені завжди тепло і добре.

Лише від твоєї любові можу я бути щасливою,

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Завдяки свій наполегливої ​​вперто, ти здатний підкорити будь-яку вершину! Ти володієш привабливістю! Я скажу так, ти — найкращий!

Мрію прокидатися поруч з тобою цілу вічність.

З тобою добре і спокійно. Чи безпечно, як за кам’яною стіною.

Ти — Аполлон серед усіх гарних юнаків, ти — справжній Геракл серед героїв сучасності, ти розумний і вихований, ввічливий і добрий, сміливий і відважний, наполегливий і справедливий, цікавий і веселий, відкритий і симпатичний не тільки зовні. Ти — чудовий хлопець поза конкуренцією, ти — приголомшлива людина і просто красень.

Компліменти чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку своїми словами

Дорогий, я хочу йти з тобою і дивитися на яскраві зірки, які виблискують не тільки в нічному небі, але і в твоїх очах.

Ти такий різнобічний чоловік, у тебе стільки інтересів і в той же час позитивних якостей. Тобою можна захоплюватися!

У тебе дуже розташованапосмішка. Ти б їй точно підкорив Голлівуд!

зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою — це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

Я коли бачу твоє обличчя так близько, не можу думати про те, щоб не затиснути тебе своїми ніжними поцілунками! Як же ти мені подобаєшся!

Ти мій лицар у сяючих обладунках, будь-які перешкоди тобі байдуже.

Твої руки я відчуваю на своєму тілі до сих пір …

Цілий день я тільки й жила думками про тебе і твоє повернення з роботи.

Можеш мене навчити тому, як професійно робити (підстав потрібне), щоб у мене виходило як у тебе?

Прошу, ніколи не припиняй сяяти. Ти — світло в тунелі, сонце на небі і вогник в віконці самої темної ночі.

У моєму житті існує лише один чоловік. Він найголовніший і важливий для мене — це ти.

Ти мій феєрверк яскравих емоцій і незабутніх відчуттів!

Ти такий молодець, що працюєш для нас. Я пишаюся тобою неймовірно і сумую за тобою шалено.

Я не вірила, що одного разу зможу зустріти чоловіка своєї мрії. Але … Ось він ти! Прямо перед моїми очима!

Поруч з тобою відчуття, що у житті смак м’яти і шоколаду!

Як тобі завжди вдається зробити мені несподівані приємні сюрпризи?

Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

Так багато хочеться тобі сказати, що я навіть не знаю, що саме написати … Уявляєш?

Пусти мене в свою любов. Обіцяю поводитися добре і віддано.

Нічого собі! Ти не брехав, коли говорив, що ходиш в тренажерний зал.

У мене в житті не було більшої любові, ніж віддана пристрасть до тебе!

Ви завжди легко і швидко справляєтеся з усіма поставленими завданнями. Всі труднощі завжди вам по плечу.

Ні, ти не наслідуємо в ліжку. З тобою дуже добре.

Серед всіх інших чоловіків я тебе виділяю і звеличую в десятки разів!

Я напишу всього пару слів. Але вони означатимуть ВСЕ. Люблю тебе.

Це дійсно твій колір (вставте потрібний колір) Тобі потрібно носити його частіше.

Ти — чашка ароматної кави, яку я так хочу випити!

За тебе б могли боротися багато, і як добре, що ти вибрав мене!