Зробити комплімент чоловіку своїми словами, у прозі

Ми підготували для вас багато варіацій оригінальних компліментів чоловіку у прозі. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Краще тебе і красивіше тільки зірки на небі. І то не всі.

Твій розум не знає конкуренції, а доброта не має меж!

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Навіть 99 невдач тебе не зупинять: ти впевнений, що у тебе все вийде!

Кожна твоя риса, здається, зліплена майстерним скульптором.

Кожну секунду на цій планеті – я щаслива від усвідомлення того, що на ній також є ти. Ти чудовий чоловік, і я не перестаю дивувати тебе, кожен день.

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас – немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

Не так просто сьогодні знайти людину, у якого дійсно добре серце. Мені пощастило зустріти чоловіка не тільки з добрим, а й золотим серцем.

Цей колір тобі дуже йде. Він підкреслює твою чоловічу красу.

Для того, щоб бути красивою, жінці достатньо мати чорний светр, чорну спідницю і йти під руку з чоловіком, якого вона любить (Ів Сен-Лоран)

У світі багато радощів і задоволень, але справжнє щастя приходить лише з такими, як ти!

У тебе завжди є що сказати, щоб підтримати розмову. Тобі так легко вдається завести розмову навіть з незнайомими людьми.

Ти найбажаніший!

Хоч скільки відводь погляд, а я тебе все одно хочу …

Я завжди заспокоююся, коли чую твій чоловічий і такий оксамитовий голос. Таких, як ти, більше немає.

Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

В небі немає недоліків – ти ідеальний.

Улюблений, як мені хочеться зараз притиснутися до твого плеча, і забути про все на світі. Ти такий добрий, милий, уважний і ніжний. Ти гарний, як Бог. Ти окрилює мене своєю любов’ю. Кожна хвилина, проведена разом – це свято. І мені так хочеться, щоб моє життя завжди була святом. Люблю тебе більше всіх на світі, і так сподіваюся на взаємність. Я обіцяю зробити все, щоб ти був найщасливішим. Нехай збуваються всі твої мрії, нехай удача ходить за тобою, як тінь.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7