Слова брату від сестри з Днем Народження

Братику, твоя улюблена сестричка хоче найперша привітати тебе з тим, що ти став ще на один рік старше. А адже я досі пам’ятаю, що відчула в той момент, коли дізналася, що у мене народився братик. Я подумала про те, що мені доведеться ділитися своїми іграшками та цукерками. Але радувало те, що перший час тобі всього цього не треба було. Ти просто їв і спав. Але потім, коли ти вже підріс, то у нас почалися бої за іграшки. Тоді я ще не розуміла, що це справжнє щастя – бути твоєю сестричкою. Я хочу привітати тебе з тим, що ти став ще на один рік старше, а це наближає тебе до твоєї головної мрії, про яку не варто вголос говорити. Але я впевнена, що у тебе все вийде, так що просто насаждайся кожним днем і не зациклюйся на мрії та ідеї. А зараз тобі взагалі треба забути про все і насолоджуватися цим святом. Давай веселитися і відпочивати по повній програмі.

Мені хочеться привітати мого найулюбленішого старшого братика з тим, що він став ще на один рік старше. В дитинстві я завжди користувалася великою пошаною, тому що всім говорила, що у мене самий сильний і мужній старший брат. Ніхто навіть не наважувався мене якось образити, тому що ніхто не хотів мати справи з тобою. Я хочу побажати тобі всього найкращого, позитивного і доброго, що тільки може бути. Мені здається, що саме цього тобі не вистачає, тому що ти весь час занурений у свої думки, весь час займаєшся своєю роботою і справами. Мені хочеться, щоб ти хоча б сьогодні відпочив і добре провів час, інакше ця робота просто відніме у тебе останні сили. Найголовніше, що я хочу побажати тобі, так це здоров’я, а все інше вже не так важливо. Якщо ти будеш здоровий, то докладеш усіх зусиль, щоб домогтися кожної своєї мрії. А їх у тебе багато.

Сьогодні свято у одного чудового людини, який за сумісництвом є мені братом. Я хочу побажати тобі, братику, всього того, що тобі потрібно для щастя. Я завжди говорила, що у мене неймовірно крутий братику, тому що ти завжди з великою любов’ю ставився до мене, ти зі мною гуляв і робив уроки, хоча зазвичай старші брати воліють зовсім інші компанії. Але мені повезло з тобою, братику. І ось сьогодні ми будемо відзначати цей день з таким розмахом, що ніхто навіть уявити не може, тому що наш район ще не бачив вечірки більш крутий і барвистою. Я хочу привітати тебе і побажати тільки всього найкращого, а то тобі вічно не вистачає позитиву і позитивних емоцій. Нехай це чудове свято подарує тобі можливість ще раз згадати наші дитячі роки, які просто безцінні. Давай відпочивати і просто круто проводити час.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7