Зробити комплімент хлопцю до сліз, у прозі

Ми підготували для вас багато варіацій самих красивих компліментів хлопцю своїми словами, до сліз. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

У тебе є талант, який дозволяє найбільш нецікаве заняття перетворити в захоплюючий захід.

У тебе глибокий і проникливий голос. Твої руки – такі сильні і ніжні, вони завжди захистять від усяких нещасть. Поруч з тобою мені затишно і спокійно.

Я коли думаю про тебе, мене хвилюють тисячі спогадів, мурашок по шкіріі раніше невідоме почуття хвилювання.

Ти єдина у світі людина, на чиєму плечі можна затишно заснути

Я пишаюся тобою, гаряче люблю і завжди тебе підтримаю у всьому. Твій творчий розум допоможе тобі в вигадуванні нових ідей і рішень.

Ти даєш більшу моє бажання. Ти мій.

І це назавжди залишиться зі мною

Ти доповнює моє життя. Без тебе вона нудна і прісна.

Тільки бажання зустріти тебе смачною вечерею не дало померти мені з нудьги і туги!

Ти ідеальний у всьому!

О, мій хоробрий лев, мій швидкий орел, мій вільний вітер, іноді – тихий і боязкий, іноді – ураган, насолоджуюся твоєї посмішкою, чоловічою силою, впевненістю, схиляюсяперед мудрістю і почуттям гумору, і жахливо ревную, адже ти – найкращий на всьому білому світі!

Як завжди, ти затьмарив всіх інших.

Створюючи вас природа явно попрацювала! Сполучення мужньої статі, вишуканою зовнішності і котра володіє посмішки не зустрічалося ще ні в одній людині одночасно!

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є ти, мій найкращий, найкрасивіший, самий надійний, і просто мій. Ти моя друга половинка, моя доля. Я хочу завжди бути поряд з тобою, притиснутися до твого плеча, і відчувати себе самої захищеної, найулюбленішою. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти самий добрий і рідна людина на землі, ти подарував мені щастя. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай моя любов, як найяскравіша зірка, завжди висвітлює твій шлях.

Твоя душа чистіша води в джерелі, а посмішка прекрасніше веселки після дощу!

Хороший чоловіки роблять жінку щасливою, а погані – сильною. Як добре, що я ЩАСЛИВА жінка!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6