Зробити комплімент хлопцю у прозі, своїми словами

Ми підготували для вас багато варіацій кращих компліментів хлопцю українською мовою. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Як же ніжний кожен твій поцілунок. Хочеш, я покажу тобі свої поцілунки?

Щасливчик, який ощасливив і мене.

Від твого аромату тіла у мене захоплює дух і серце починає битися ще швидше.

На тобі будь-який одяг виглядати чудово. У тебе чудова фігура.

У мене, напевно, галюцинації! Просто мені здається, що найкрасивіший чоловік сидить поруч і обіймає мене. Ні, так не може бути! Це казка!

Ти – причина моєї радості і щастя!

Люди люблять свята і чекають їх, щоб отримати подарунки. У мене ж кожен день свято, тому що поруч кращий чоловік.

Ти допомагаєш мені знайти вірну дорогу, як маяк допомагає загубилося в море кораблям. Ти незамінний!

Милий, ти даруєш мені тепло і ласку, ти мій найулюбленіший чоловік на землі. Всі кращі риси характеру в тобі, мій улюблений. Ти гідний тільки захоплення. Я завжди можу довірити тобі таємне, ти просто моя надія і опора в житті. Дякую долі, за такий цінний подарунок. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою, окриленої. Я хочу, щоб наша любов була красивою, чистою і взаємної. Нехай всі твої мрії збудуться, нехай тільки удача завжди супроводжує тебе в твоїх справах.

Ти так добре водиш машину. Ти природжений водій!

Ти як справжній бразильський кави – міцний, гарячий і заснути не даєш!

Ти такий дорогий мені. Ти так потрібен мені. Ти життєво необхідний.

Ти – моя друга половинка, мій найкращий, добрий хлопець на всій планеті. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе, як за кам’яною стіною. Ти такий надійний і чуйний. Я просто не уявляю, як я раніше могла жити без мене. Я називаю тебе коханим, найкрасивішим і самим добрим, тільки з тобою мені все під силу, тільки з тобою я буду щаслива, я в цьому впевнена на сто відсотків. Нехай посміхається тобі сонечко, нехай спокійно і легко тече життя, хай з тобою залишається тільки хороше, а все погане йде назавжди.

Мені здається, не всі дівчата можуть сказати, що вони також щасливі, як і я. Причиною такого щастя є найкрасивіший, найрозумніший і талановитий чоловік, в якого я просто шалено закохана

Сторінки: 1 2 3 4 5 6