Прикольні тексти у прозі мамі з Днем Народження

Матусю моя, твоя дочка вітає тебе з Днем Народження! Не буду при усіх говорити, скільки тобі років насправді. Будеш вважати, що тобі ще двадцять п’ять. Хоча ти дійсно виглядаєш не більше, ніж на двадцять п’ять. Нас іноді називають сестричками, і нам обом це подобається. Матуся моя, я хочу побажати тобі, щоб ти і далі цвіла і пахла, щоб радувала нас своїм постійним присутністю. Ми тебе дуже любимо і пишаємося тобою. Ти у нас така красива, розумна, мудра, терпляча. В тобі поєднується величезна кількість якостей. Я обіцяю, що буду радувати тебе кожен день, а незабаром будеш грати зі своїми онуками та онуками. Безмірно люблю тебе, моя матуся. І ще раз вітаю! Ти – моя королева. Я не втомлююся захоплюватися тобою.

Мама! Ти знаєш, як я тебе люблю, хоч і не часто про це говорю, але ти знаєш. Сьогодні твій світлий свято і я хочу написати найкращі слова побажань, які тільки існують. Спасибі тобі за безмежне терпіння і любов, яку ми отримуємо щохвилини. Дякуємо за найбезцінніший – моє життя і все, що ти щохвилини робиш для мене. Залишайся завжди такою ж красивою і розуміє, як зараз. Бажаю щастя, успіхів на роботі, розуміння від оточуючих. Бажаю міцного здоров’я і багато веселих хвилин. Нехай тобі зустрічаються тільки хороші люди, адже ти цього заслуговуєш. Розквітай кожен день, немов трояндочка і пам’ятай, ми тебе безмежно поважаємо і любимо. З днем народження, дорога моя улюблена мама!

Матусю, моє світло у віконці, сьогодні я поспішаю привітати тебе з днем народження. Дозволь мені сказати тобі спасибі за ту любов, ніжність, ласку, поминання, доброту і щедрість, якої ти оточуєш нас кожен день. Поруч з тобою я завжди відчуваю себе маленькою дитиною, дякую тобі за це. Рідна моя, нехай у нашому домі завжди буде гарна погода і світить сонце. Я знаю, що разом з татом ви зможете легко впоратися з усіма проблемами і ненастьями, але я дуже хочу, щоб таких моментів було як можна менше. Я бажаю тобі міцного здоров’я, яке ще довгі роки не буде турбувати тебе по дурницях. Посміхайся матуся і насолоджуйся кожен ранковим світанком і заходом. Ми всі тебе дуже любимо і хочемо, щоб ти була щаслива.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6